96147 نفر در هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان ثبت نام کردند

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی گفت: ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات از ۱۰ تیر ماه در سایت لبیک آغاز شد و تا ساعت ۱۲ امروز ۲۴ تیر ماه ادامه یافت و در این مدت۹۶۱۴۷  نفر برای اعزام این دوره ثبت نام کردند.

وی ضمن ابراز خشنودی از استقبال بی نظیر دانشگاهیان از هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان گفت: شعار ستاد این است که کیفیت را فدای کمیت نکنیم و از تمام ظرفیت ها برای ارائه خدمات مطلوب به زائرین دانشگاهی استفاده کنیم بنابراین از میان کل ثبت نام کنندگان قرعه کشی صورت خواهد گرفت و ۱۴ هزار نفر در بازه زمانی سه ماهه به عتبات اعزام می شوند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: قرعه کشی امروز (۲۴ تیر ماه) به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد و نتایج نهایی روز یک شنبه ۲۵ تیرماه از سایت لبیک و ارسال پیامک به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.

فقیهی ادامه داد: بیشترین گروه ثبت نام کنندگان با دانشجویان متاهل ۵۰ درصد و بعد به پسران ۱۷ و دختران دانشجو ۱۶درصد اختصاص دارد و باقی ثبت نام کنندگان را کارمندان و اساتید دانشگاه ها تشکیل می دهند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآور شد: در این دوره بیش از ۱۴ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از ۱۵ مرداد به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

فقیهی گفت: کسانی که در این دوره انتخاب نشده اند نیز می توانند در دوره های بعد مجددا ثبت نام و به این سفر معنوی اعزام شوند.

وی افزود: دانشجویانی که در قرعه کشی به صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می شوند، باید بعد از اعلام نتایج، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند، چون عدم ثبت نام نهایی به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

گفتنی است: برای پذیرفته نشدگان مسابقه ای در نظر گرفته شده است که با شرکت در آن می توانند شانس دوباره ای برای اعزام به عتبات عالیات کسب کنند. به برگزیدگان این مسابقه به قید قرعه سهمیه عتبات اعطا می شود که جزئیات آن فردا از سایت لبیک و کانال تلگرامی اعلام خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *